Hľadáme posilu na pozíciu BIM projektant/architekt

Ak hľadáte prácu v projekcii a architektúre s možnosťou kariérneho rastu v oblastiach ako BIM, modulárna a prefabrikovaná výstavba, energeticky efektívne, prípadne aktívne budovy.

Prácu prevažne na projektoch v zahraničí, ktorá Vám prinesie aktívny kontakt s praxou a spôsobom práce v USA, alebo v Európe a otvorí Vám tak dvere do sveta.

Ak hľadáte pracovné miesto s možnosťou aj 100% práce z domu, s flexibilnou pracovnou dobou, kde Vás naplno necháme ukázať svoju zodpovednosť a samostatnosť, kde sa môžete sebarealizovať a rozhodovať spolu s tímom.

Ak ale zároveň spĺňate podmienky ako komunikácia anglicky slovom aj písmom (prípadne nemecky), ste samostatný a zodpovedný, máte schopnosť riešiť problémy a stresové situácie, alebo máte nejaké manažérske schopnosti.

Dokážete komunikovať efektívne a jasne a to aj virtuálne, ste flexibilný a máte chuť rozvíjať svoje schopnosti hlavne v oblasti princípov informačného modelovania, znalosti softvéru Autodesk Revit a máte ochotu spolupracovať na rozvoji firmy kontaktujte nás na 3a3office@3a3.sk

Chceme totiž prijať k nám do tímu novú kolegyňu alebo kolegu, ktorý chce pracovať prevažne na zahraničných projektoch, ale vyžaduje si to samostatnosť a komunikatívnosť.

Na oplátku vieme ponúknuť množstvo benefitovslušné platové ohodnotenie.

Sme ochotní akceptovať kolegov/kolegynkin flexibilný pracovný čas, avšak budeme vyžadovať aj určitú flexibilitu z jeho/jej strany. Často v prípade dôležitých neplánovaných meetingov, vyššieho zapojenia pri deadlinoch a pod.

Podporujeme prácu z domu rovnako ako prácu v kancelárii, prípadne ľubovoľnú kombináciu. Kancelárie máme v Bratislave v Dúbravke a v Spišskej Novej Vsi. Každý z okolia alebo s možnosťou dochádzania je vítaný. Zabezpečíme softvér a aj hardvér a preplácame 10 dní voľna, alebo práceneschopnosti.

Náplňou práce je vypracovanie dokumentácie v programe Revit od arch. zámeru po realizačný projekt, alebo asistenciu pri výstavbe. Spracovávanie ako koncepčného, tak aj technického riešenia projektov, ich koordinácia a podobné úlohy potrebné pre naprojektovanie stavby.

Vyžadujem preto logicky aj orientáciu v stavebnej téme a určité vzdelanie v obore. Vhodný je už I. stupeň vysokoškolského vzdelania na stavebných, alebo architektonických vysokých školách. Pozícia je pri určitých podmienkach vhodná aj pre študenta.

Typ úväzku preferujeme živnosť, ale sme otvorení aj komunikácii k inej forme spolupráce. Ponúkame mzdu v rozmedzí 1 600 - 2 500 eur brutto. Jej konkrétna výška však závisí od schopností uchádzača a jeho pracovného nasadenia.

V skratke o nás:
Sme spoločnosť zaoberajúca sa BIM manažmentom a projekčnou činnosťou stavieb v prostredí BIM, koordinácii, časovému plánovaniu, modulárnej a prefabrikovanej výstavbe, energetickej efektivite budov a aktívnym budovám.
Predmetom činnosti našej spoločnosti je spracovanie komplexných, prevažne stredne veľkých a veľkých investičných projektov, alebo ich častí metodikou BIM.
Súčasne sa venujeme aj službe BIM manažmentu, ktorú poskytujeme nielen architektonickým a projekčným kanceláriám, ale aj kanceláriám TZB, statiky, developerom, prípadne aj iným stranám zúčastneným na projekte.
V praxi sme už viac ako 10 rokov a naša firma 3A3 s.r.o. (predtým ProRevit s.r.o.) funguje od roku 2014.

Máme skúsenosti s projektovaním a využívaním BIM na množstve veľkých slovenských projektov a aj na veľkých zahraničných projektoch.

Sme členom BIM asociácie Slovenska, členmi pracovných skupín BIMaS a tiež zastupujeme Slovensko pri tvorbe euronoriem v CEN 442 BIM WG3.

Všetko čo vieme a ovládame aj školíme, ako v súkromnom sektore, tak aj na Slovenských univerzitách, alebo komore SKSI.

V prípade záujmu zasielajte Vaše životopisy na adresu 3a3office@3a3.sk

Najnovšie články

Meníme sa z ProRevit na 3A3

O 3A3

Pred rokmi sme Vám začali pomáhať službou BIM manažmentu vytvárať digitálne modely. Vy však napredujete a vďaka vám, vašim požiadavkám a predstavám sme za tie roky boli nútený vyrásť a meníme sa aj my.

Čítať viac