Vízia

Poskytovať kvalitné služby našim klientom a dodávať projekty pre lepšie stavby

Od začiatku našej praxe sa venujeme metodike BIM. Tvoríme v nej projekty budov pre všetky stupne dokumentácie. Školíme programy a procesy BIM pre všetky odvetvia stavebníctva. Implementujeme postupy BIM do firiem našich partnerov, pomáhame im technickou podporou, konzultáciami a rôznymi plánmi.

Sme lídrami v riešeniach z prostredia BIM

Vďaka skúsenostiam z našich vlastných projektov a z množstva projektov našich partnerov pre ktorých sme robili BIM podporu sme lídrami v tejto oblasti.

Práve pre veľké skúsenosti s reálnym BIM v praxi sme pre Vás tým správnym partnerom.

10

Rokov
BIM skúseností

37

Spokojných
klientov

70

Úspešných
projektov

Naše služby

3 faktory, ktoré nás odlišujú
od konkurencie

3A3

Sme projektanti

Naše projekty realizujeme v BIM prostredí od prvej architektonickej štúdie až po dokončenie digitálnej správy informácií, údajov a procesov. Zabezpečujeme komplexné projekty zahŕňajúce všetky profesie, ktoré spracúvajú svoje časti BIM metodikou. Naše projekty odovzdávame skoordinované ako jeden spolupracujúci celok, ktorý bez váhania spĺňa dohodnutú víziu klienta.

Viac informácií
3A3

Sme podpora

Vydať sa s projektom, alebo tímom do neprebádaných vôd digitalizácie stavebníctva je výzvou aj pre skúseného manažéra. Preto pomáhame našim klientom zvyšovať efektivitu a znižovať riziká, pričom projekty pomáhame odovzdávať načas a podľa rozpočtu. Podporíme témy od tvorby vízie k plánu, príprave aj realizácii. Každý váš krok skontrolujeme a podržíme vás pri veľkej záťaži a prísnych termínoch poskytnutím našej kapacity.

Viac informácií
3A3

Sme lídri

Čerpáme z našich rozsiahlych vedomostí a skúseností získaných z praktických aplikácií a cenných poradenských služieb od roku 2014 spolu s aktívnou účasťou v dianí na Slovenskom stavebnom trhu v oblasti digitalizácie. Vystupujeme ako líder 2. pracovnej skupiny BIMaS pre tvorbu štandardu BEP a zastupujeme našu krajinu ako expert BIMaS v tretej pracovnej skupine technickej komisie Európskeho výboru pre normalizáciu CEN/TC 442 BIM.

Viac informácií
História

Firmu 3A3 s.r.o. založil v roku 2014 architekt Miroslav Šustek a projektant Alfréd Takáč, vtedy ešte pod názvom ProRevit s.r.o., a patrili sme medzi prvé ateliéry, ktoré projektovali metodikou BIM.

História našej firmy sa začala v roku 2014, keď sme sa stali členmi tímu medzinárodnej architektonicko-projekčnej kancelárie a robili sme na veľkých zahraničných projektoch v BIM prostredí. Vypracovali sme sa až medzi BIM manažérsky tím, kde sme mali na starosti Autodesk Revit, na ktorý máme úspešne ukončenú certifikáciu Autodesk Revit Architecture 2015 Professional.

Svoje skúsenosti sme následne priniesli do slovenského stavebníctva.

Našim cieľom je pomáhať všetkým profesionálom zo sveta konštrukcií budov, ktorí sa rozhodli pre digitalizáciu stavebníctva a metodiku projektovania BIM so správnym implementovaním tejto formy do procesov ich firmy.

Keďže prechod na tento spôsob projektovania nie je jednoduchý, službu, ktorú poskytujeme je BIM manažment. Pomáhame nie len architektonickým a projekčným kanceláriám, ale aj kanceláriám TZB a statiky, realizátorom, investorom, prípadne iným stranám zúčastneným na projekte.

Učíme našich klientov pracovať s informačným modelom tak, aby to vyhovovalo ich procesom, potrebám a schopnostiam.

O nás

3 a 3 benefity spolupráca s nami

 • 01

  INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

  Každý náš zákazník a každý projekt je pre nás nová skúsenosť a nová výzva. Tak k tomu aj pristupujeme. Akúkoľvek službu ktorú vám poskytujeme prispôsobujeme priamo pre vaše potreby.

 • 02

  NAŠE SKÚSENOSTI

  Na základe našich bohatých skúseností z BIM manažmentu sme schopný doviesť váš tím, či projekt k cieľu. Na základe našich skúseností zo vzdelávania učíme vašich ľudí rásť a na základe našich skúseností z projekcie v BIM prostredí sme schopný poskytnúť vám oporu podloženú praxou.

 • 03

  PODPORA

  Vydať sa s projektom, alebo tímom do neprebádaných vôd digitalizácie stavebníctva je výzvou aj pre skúseného manažéra. Preto sme tu pre vás my. Podporíme vás od tvorby vízie k plánu, príprave aj realizácii. Každý váš krok skontrolujeme a podržíme vás pri veľkej záťaži a prísnych termínoch poskytnutím našej kapacity.

 • 04

  INOVATÍVNE SMEROVANIE

  Pomáhame našim klientom riešiť stále zložitejšie obchodné výzvy. Ponúkame digitálne odborné znalosti a riešenia, ktoré pomáhajú klientom osvojiť si nové technológie na prekonanie týchto problémov, dosiahnutie ich cieľov a zvýšenie konkurencieschopnosti ich podnikania.

 • 05

  LÍDERSKÁ POZÍCIA

  Čerpáme z našich rozsiahlych vedomostí a skúseností získaných z praktických aplikácií v praxi a cenných poradenských služieb od roku 2014 spolu s aktívnou účasťou v pracovných skupinách BIM asociácie Slovensko a v tretej pracovnej skupine technickej komisie Európskeho výboru pre normalizáciu CEN/TC 442 BIM.

 • 06

  KOMPLEXNÉ SLUŽBY

  V našom jedinečnom prístupe preberáme zodpovednosť za úplnú digitálnu stratégiu, mobilizujeme tím, definujeme požiadavky na informácie o projekte a riadime digitálne doručovanie. Zabezpečujeme hladké a efektívne spracovanie zákazky spájaním ľudí a informácií pomocou definovaných procesov a technológií.

Ľudia

Naše vedenie 3a3

Ing. Miroslav Šustek

Revit & BIM špecialista / Architekt

Miroslav je hlavný konateľ vo firme. Je zodpovedný za riadenie správneho chodu spoločnosti. Stará sa o obchodnú činnosť, zabezpečovanie zákaziek, zmluvné vzťahy, marketing a samotnú prevádzku firmy.

+421 911 551 255 miroslav.sustek@3a3.sk
3A3 - Miroslav

Ing. Alfréd Takáč

Revit & BIM špecialista / Projektant

Alfréd je druhý konateľ vo firme. Je zodpovedný za technické riešenia v oblasti BIM, Revitu a celkovo softvérov Autodesk. Vedie väčšinu našich projektov a implementácií. V oblasti BIM je odborník najmä na riešenia TZB.

+421 948 260 828 alfred.takac@3a3.sk
3A3 - Alfréd

Ing. arch. Lucia Ďurkovičová

Revit & BIM špecialista / Architekt

Lucia je vo firme zodpovedná za ľudské zdroje a vzdelávanie. Organizuje a riadi školenia a všetky aktivity s tým spojené. V oblasti BIM u nás vyniká v riešeniach pomocou programovania v softvéri Dynamo.

+421 949 515 198 lucia.durkovicova@3a3.sk
3A3 - Lucia